Матура и крај школске године

..Ево нас крају већ , а као да је јуче био почетак ….Традиционалним програмом , свечано, у присуству наставника и својих најдражих чланова породице , ОШ,,Светозар Марковић Тоза,, Елемир испратила је своје матуранте . 31. ученика матичне школе и 6 ђака у издвојеног одељења Тараш који су чинили генерацију 2016 /24.. Уз пригодан програм ,прегршт емоција и радости , уручене су награде за одличан успех ућеницима . Марини Грујић, Јанков Стефану ,Кристини Кнежевић ,Касији Ковачић ,Оклобџији Николи ,Теодори Радишић ,Кецман Филипу , Јеличић филипу и Јобвани Раци . Подељене су и дипломе Доситеј Обрадовић за изузетне резулете из физичког васпитања :Миладину Латиновић, Невени Петров ,Николи Оклобџија, Вулашину Цукић и Тодору Димитријевић , за технику и технологију Невени Петров .
ЂАК ГЕНЕРАЦИЈЕ ЈЕ И ЈЕДИНИ НОСИОЦ ВУКОВЕ ДИПЛОМЕ , МИЛАДИН ЛАТИНОВИЋ .
Заједно смо одрастали и учили свакодневно једни од других ,.Најлепше године кажу. Али није кра ј! Све остаје у сећању ,а ми смо ту негде …у близини !