Покрајински секратаријат за образовање, прописе, управу и националне мањине – националне заједнице

У уторак, 5. априла 2022. године од 11.00 часова у холу зграде Покрајинске владе, у Новом  Саду уприличена је свечаност поводом потписивање уговора о додели финансијских средстава добијених на Конкурсу за финансирање и суфинансирање, реконструкције,адаптације ,санације ,инвестиционог и текућег одржавања објеката  установе основног ,средњег  образовња и васпитања ,ученичког стандарда и предшколских установа на територији АП Војводине.

Свечаном потписивању уговора присуствовао је  покрајински секретар  Жолт Сакалаш и председник Покрајинске владе Игор Мировић.
ОШ,,Светозар Марковић Тоза ,,Елемир  је том приликом потписала Уговор за реализацију пројекта ,,Замена фасадне столарије,, којим је предвиђена санација школског хола на објекту. Заменом постојеће металне конструкције  постићићемо значајне уштеде  енергента али и  уприличити изглед школске зграде какав и долику једној образовној установи.

Захвални смо на подршци и поверењу које нам је указано , јер смо међу 220 пројеката из целе Војводине , колико је аплицирано по Конкурсу ,  добили сагласност на реализацију 1. фазе  пројекта  наше школе  у поступку замене преостале дотрајале , спољне столарије. Делимо радост са  свим школама које су добиле позитиван одговор по  поменутом Конкурсу ,нарочито наше општине Зрењанин ,ОШ,,Серво Михаљ,,Мужља  и желимо срећу свима у наредним конкурсима .