Успеси ученика

презиме и име ученика

разред

освојено место

Елемирски луткари

3.

1. место на смотри у Ветернику за најбољу режију

3. место за најбољу представу у целини

Радишић Марко

5.

3. место на општинском такмичењу из математике

3. место на окружном такмичењу из математике

1. место на општинском такмичењу из српског језика

Михајлов Никола

5.

  1. место на општинском такмичењу из математике
  2. место на општинском такмичењу из српског језика

Грбић Јована

 

5.

2. место на општинском такмичењу из биологије

Тапавички Јана

6.

3. место на општинском такмичењу из математике

3. место на општинском такмичењу из српског језика

Галин Никола

6.

3. место на општинском такмичењу из биологије

2. место на општинском такмичењу из атлетике—кугла

Даруши Марија

6.

3. место на општинском такмичењу из биологије

3. место на општинском такмичењу из математике

Перин Урош

7.

3. место на општинском такмичењу из биологије

Петров Александар

7.

2. место на општинском такмичењу из биологије

1. место на окружном такмичењу из биологије

Грабунџија Маша

7.

3. место на општинском такмичењу из српског језика Књижевна олимпијада

2. место на општинском такмичењу из географије

Калапиш Александра

7.

3. место на општинском такмичењу из српског језика

Грбић Ана

7.

3. место на општинском такмичењу из српског језика

1. место на општинском такмичењу из српског језика

Књижевна олимпијада

1. место на општинском такмичењу из географије

Вучетић Славко

8.

1. место на општинском такмичењу из историје

Тиринг Лара

8.

3. место на општинском такмичењу из биологије

Марков Нађа

8.

2. место на општинском такмичењу из географије

2. место на окружном такмичењу из географије

1. место на општинском такмичењу из програмирања

1. место на окружном такмичењу из програмирања

3. место на општинском такмичењу из српској језика

2. место на окружном такмичењу из српског језика

1. место на општинском такмичењу из енглеског језика

1. место на окружном такмичењу из енглеског језика

Пласман на републићко такмичење из географије, енглеског језика и програмирања

похвала

Јанков Марко

8.

1. место на општинском такмичењу из спорта

1. место на окружном такмичењу из спорта

3. место на међуокружном такмичењу из спорта

Јованић Игор

8.

1. место на општинском такмичењу из атлетике—кугла

1. место на окружном такмичењу из атлетике—кугла

Кошарка—девојчице

  1. 1. место на општинском такмичењу

    1. место на окружном такмичењу

  2. 3. место на међуокружном такмичењу

    3. место на СОШОВ

Михајлов Никола

5.

  1. место на општинском такмичењу из математике
  2. место на општинском такмичењу из српског језика

Рукомет—девојчице

5.

3. место на општинском такмичењу